ЖК та Новобудови Квартири Будинки та дачі Земельні ділянки Комерція Кімнати в коммуні

Зарубіжна нерухомість

Усього: 8
Сортування:

Купівля закордонної нерухомості завжди була і буде одним із найнадійніших способів успішно вкласти гроші. Ще кілька років тому такі інвестиції вважалися доступними для вузького кола наших громадян, і скоріше екзотикою і красивою мрією для всіх інших. Часто інвесторів могла відлякати не так вартість об'єкта, як пов'язані з покупкою проблеми - додаткові витрати, незнання законодавчої бази. Для проведення угод потрібно було шукати не просто ріелтора, об'єкт, а й грамотного юриста, який знає всі тонкощі операцій з нерухомістю в тій чи іншій країні. Ще один нюанс – вартість. Ліквідний об'єкт за кордоном сам по собі не може коштувати дешево, а якщо до цієї

Читати далі
вартості додаються додаткові витрати на послуги юристів, ріелторів та інше, то об'єкт часто втрачає свою інвестиційну привабливість.


Нерухомість у Туреччині: квартири в Аланії

АН Президент та компанія Yenisey надають унікальну можливість для своїх клієнтів – купівля квартири в Туреччині на спеціальних умовах, за найпривабливішими цінами, з грамотним безкоштовним юридичним супроводом. Компанія Yenisey - один з найнадійніших і найперспективніших забудовників Туреччини, на ринку будівництва з 2006 р. Yenisey втілив у життя не один успішний проект, і на сьогоднішній день пропонує до продажу житло біля моря в одному з наймальовничіших курортних куточків Туреччини - Аланії, унікальний новий мікрорайон, у будинках, побудованих за високими стандартами сучасного будівництва.

Купуючи квартиру в житлових комплексах Yenisey, ви не тільки успішно вкладете гроші та отримаєте закордонну нерухомість у самій сонячній та теплій частині Туреччини, але й отримаєте можливість примножити свої кошти, скориставшись послугами післяпродажного сервісу компанії.

Основні переваги покупки квартир у комплексах будівельної компанії Yenisey

  • Житлові комплекси Yenisey знаходяться на березі Середземного моря в передмісті Аланії, курортних містечках Махмутлар і Каргиджак. Середня температура в цій частині Туреччини в літній період дорівнює +27 градусів за Цельсієм, в зимовий +12, при цьому середній нічний мінімум +8 градусів. Сейсмічна активність практично відсутня (землетруси трапляються на більш віддалених ділянках). На півночі район забудови оточений горами Тавр, а на півдні Середземним морем.
  • Аланія - одна з туристичних столиць Туреччини, більшість об'єктів інфраструктури сплановано з урахуванням інтересів та зручності туристів. Уся забудова здійснюється вздовж моря. Дрібно-галькові та піщані пляжі знаходяться в пішій доступності. На півночі курортних селищ росте сосновий ліс, за ним мальовничі лісисті гори. Усього в 5 км. знаходяться стародавні античні міста Сієдра та Наула.
  • Ремонт та оздоблення виконується у всіх квартирах. Квартири в житлових комплексах Yenisey здаються як у стані «під ключ», так і частково підготовленими до поселення, необхідно лише купити побутову техніку та докупити меблі. Квартири проектувалися з максимальним урахуванням усіх інтересів майбутніх мешканців – зручні планування, балкони, паркування, Wi-fi, сауни та фітнес-центри. Багато житлових комплексів селища знаходяться під цілодобовою охороною.
  • Великий вибір планувань, площ, типів будинків. Від найдоступніших до найвишуканіших. Є можливість вибрати як невелику квартиру для відпочинку, так і розкішні апартаменти та пентхауси з витонченим оздобленням. Особливо вимогливі покупці можуть придбати віллу, побудовану за індивідуальним проектом з урахуванням усіх необхідних вимог.
  • Компанія Yenisey супроводжує клієнта на всіх етапах, від етапу вибору об'єкта та поїздки на показ, до отримання ключів та наступного післяпродажного сервісу. Післяпродажний сервіс здійснюється за бажанням клієнта, і дозволяє здати в оренду придбану нерухомість на період відсутності клієнта. При цьому пошук орендаря та всі питання щодо контролю за ним вестиме компанія Yenisey. Клієнт отримує додатковий заробіток, інвестиції, вкладені в об'єкт, починають приносити дохід!
  • Вартість квартири в житлових комплексах Yenisey стартує від 54500 євро!

Часті питання про придбання нерухомості в Туреччині.

Які документи необхідні для покупки нерухомості в Туреччині?

Пакет документів невеликий і складається з:

1) 2 фотографії паспортного розміру для оформлення права власності

2) Паспорт

3) Податковий номер, який отримується в Туреччині (команда Yenisey допомагає покупцям на всіх етапах)

4) Рахунок у будь-якому турецькому банку.


Яка сума комунальних платежів у Туреччині?

Комунальні платежі (айдат) в Туреччині залежать від декількох факторів, таких як: тип нерухомості, що купується, і зручності комплексу, в якому Ви купуєте нерухомість. Наприклад, маленька квартира у дворі будинку якої є один маленький басейн і тільки, обійдеться своєму власнику в рази дешевше по обслуговуванню, ніж пентхаус в комплексі з цілодобовою охороною, зимовим басейном, фітнес-салоном і т.п. Комунальні платежі в Туреччині зазвичай починаються від 25 євро на місяць, середній показник 50 євро на місяць. Зверніть увагу на те, що цей показник може змінюватися в залежності від виду нерухомості і території. Наші співробітники обов'язково проінформують Вас про комунальні платежі, обраний Вами об'єкт.


Якщо я хочу придбати нерухомість у Туреччині чи повинен я мати посвідку на проживання цієї країни?

Ні, такої потреби немає.


Що таке ТАПУ?

ТАПУ - це турецька назва свідоцтва про право власності на нерухомість. Відповідно до законодавства Туреччини, є єдиним офіційним документом, що підтверджує право власності та володіння об'єктом нерухомості. Кадастрове Управління як державний орган здійснює всі процедури, пов'язані з оформленням документів з майна.


Чи маю я сплачувати податок на приріст капіталу в Туреччині?

Так, якщо протягом найближчих 5 років після покупки Ви плануєте продати куплену вами власність, Вам доведеться сплатити податок на прибуток від перепродажу.


Чи можу я здавати квартиру в Туреччині?

Звичайно ж да! І це буде дуже логічною дією, якщо Ви не проживаєте у власній нерухомості або використовуєте її лише кілька місяців на рік. Плюс це принесе Вам відчутний дохід, пам'ятайте тільки, що Вам потрібно буде сплачувати податок від нерухомості.


Чи можу я отримати дозвіл на проживання в Туреччині?

Звичайно, фахівці компанії Yenisey супроводжують своїх клієнтів на всіх етапах отримання посвідки на проживання в Туреччині.


Які документи необхідні для подання заяви на отримання посвідки на проживання в Туреччині?

Іноді пакет документів може доповнюватися і змінюватися, наведемо список стандартного набору документів для подачі на ВНЖ в Туреччині:

1) Паспорт

2) Нотаріально завірений переклад паспорта турецькою мовою

3) ТАПУ

4) Страховка, оформлена у Туреччині

5) Податковий номер

6) Витяг з банку

7) Заява отримання ВНЖ

8) 4 фотографії паспортного розміру


Хто має право купувати нерухомість у Туреччині?

Громадяни будь-якої країни можуть купувати нерухомість у Туреччині, за винятком країн, які Туреччина не визнає дипломатично, такі як: Вірменія, Північна Корея та Сирія.