Кіл-ть кімнат
Поверховість будови
Поверх
Этаж
Показати розширений пошук
Ціна
Пл. загальна (м²)
Показати розширений пошук

Агентство нерухомості Президент було засновано 7 листопада 2002 року і є одним із найстаріших агенцій міста. 11 філій, розташованих у всіх районах, охоплюють своєю діяльністю всю Одесу та ближнє передмістя.

Робота нашої компанії неодноразово відзначалася нагородами та преміями, що підтверджують високий рівень професіоналізму наших ріелторів. Так, 2003 року Європейська Бізнес Асоціація (Великобританія) відзначила наше агентство Дипломом «Європейський знак якості». У листопаді 2007 року ми отримали Диплом Міжнародної Асоціації Ріелторів (FIABCI) "За вагомий внесок у розвиток ринку нерухомості України". У лютому 2008 року чергова нагорода – Диплом «Гарант довіри» за версією рейтингу видання «Ділове середовище».

Наше агентство бере активну участь у громадській діяльності ринку нерухомості, є членом Асоціації спеціалістів з нерухомості України, членом Одеської міської Асоціації ріелторів. З 2019 року ми беремо активну участь у популяризації та впровадженні Європейського стандарту EN 15733 «Послуги агентів з операцій з нерухомістю» на ринку нерухомості Одеси. За цими стандартами працюють агентства нерухомості у 33 країнах Європи.

Безпека клієнта, максимальна прозорість взаємин із ним, це головні пріоритети нашої роботи, які ми втілюємо у життя з першого дня нашої діяльності. Сьогодні поряд з іншими членами АСНУ ми намагаємося нести ці високі стандарти роботи в маси, щоб ринок нерухомості нашої країни та міста ставав більш упорядкованим та дружнім для кожного продавця та покупця.