ЖК та Новобудови Квартири Будинки та дачі Земельні ділянки Комерція Кімнати в коммуні

Пошук нерухомості

Ціна

Спеціальні пропозиції

Ексклюзиви

Дивитися

Термінові продажи

Дивитися

Бізнес нерухомість

Дивитися

VIP-нерухомість

Дивитися

ВакансіяРієлтор

Шукаєте перспективну роботу в дружному коллективі? Хочете заробляти більше, ніж просто успішний рієлтор?

Контактний номер: (098) 071 57 03
(050) 720 03 99

Зарубіжна
нерухомість

Дивитися

Останні новини блогу

Більше новин

Зворотній зв'язок

Мы готові відповісти на усі ваші питання

Напишіть нам

Відгуки

Єргієва Є.

Висловлюю величезну подяку Ющенку Інні за в ...

Врублевська І.В.

Висловлюю вдячність директору агентства Ко ...

Рябик А.В.

Висловлюю велику вдячність усій команді АН ...

Нерухомість в Одесі та Одеській області

Купівля нерухомості в Одесі — це завжди великі можливості. Одеса була і залишається одним з найбільших і швидко споруджуваних міст України. В Одесі високий рівень життя, Чорне море, і в плані нерухомості дійсно є з чого вибрати: для шанувальників старої Одеси і спальних районів — тихі провулки і зелені двори, для шанувальників всього нового — багаточисельні новобудови.

Чому варто купити нерухомість в Одесі?

У нашому сонячному місті є безліч варіантів перебратися ближче до моря — можна купити квартиру у моря на Французькому бульварі і милуватися сходами і заходами зі своїх вікон, а можна зупинити

Читати далі
свій вибір на невеликому будиночку в одному з приморських районів Одеської області.

Квартира у моря — не обов'язково квартира у висотній новобудові, це може бути і недорога однокімнатна або двокімнатна квартира в невеликому одеському дворі в 5-10 хвилинах від центральних пляжів Одеси. Для тих, хто хоче жити в віддаленні від галасливих вулиць міста, ми готові запропонувати широкий вибір приватних будинків, таунхаусів, земельних ділянок під забудову.

Комфортна і доступна нерухомість в Одеській області

Зростає і розвивається не тільки Одеса, Одеська область, ближній передмістя активно забудовується новими житловими комплексами, які, часом, стають новими мікрорайонами зі своєю інфраструктурою. Сьогодні в Одеській області величезний вибір різноманітної нерухомості — від недорогих новобудов до комфортабельних житлових комплексів, що мають ряд значних переваг перед міською нерухомістю. Один з найважливіших факторів, на які можна звернути увагу — доступна вартість квадратного метра.

Професійна допомога з питань інвестицій в нерухомість

Якщо ж вас цікавить не тільки життя в Одесі і Одеській області, а й інвестиції, то зараз ринок пропонує широкий вибір — квартири всіляких площ і планувань з найрізноманітніших цінами, в будь-якому районі міста, від будівельників і на вторинному ринку. Вартість квадратного метра в одному і тому ж районі може бути дуже різною.

Звичайній людині буває важко зорієнтуватися в цінах на нерухомість, і зрозуміти, наскільки вони об'єктивні. А значить, зробити вигідне капіталовкладення без фахівця складно. Виходячи зі своїх потреб і можливостей разом з нашими ріелторами Ви оперативно, безпечно і вигідно зможете купити квартиру в новобудові з ремонтом і без, смарт-квартиру, комерційну нерухомість, ліквідну земельну ділянку або будь-який інший об'єкт нерухомості. Для найвимогливіших клієнтів ми підбираємо нерухомість навіть за межами України!

Навіщо Вам співпрацювати з агентством нерухомості «Президент»?

Якщо Ви хочете купити квартиру в новобудові, ми допоможемо вам зорієнтуватися у великій кількості пропозицій, надамо повну інформацію про будь-якому житловому комплексі, допоможемо знайти варіанти розстрочки, оптимальну ціну квадратного метра, розповімо про всі доступні акції. Всі послуги з новостроям в агентстві нерухомості «Президент» — безкоштовні, це означає, що ви зможете купити квартиру за ціною забудовника.

Для успішної реалізації ваших планів здійснюйте покупку і продаж нерухомості в Одесі і Одеській області тільки з професіоналами. Ми пройдемо разом з Вами всі етапи пошуку та вибору нерухомості, допоможемо визначитися з вимогами, проаналізуємо ринок, знайдемо ту квартиру, приватний будинок, комерцію, земельну ділянку, які потрібні саме Вам.

Ми візьмемо на себе всі документальні клопоти:

  • узгодження і взаємодії з державними органами;
  • підготовку необхідного передпродажного пакету документів;
  • визначення оптимальної системи розрахунків;
  • перевірку об'єкта для того, щоб угода була не тільки вигідною, але і безпечною.

Стаючи клієнтом агентства нерухомості «Президент», Ви співпрацюєте з кваліфікованими фахівцями, які не тільки вирішать питання покупки або продажу нерухомості в Одесі і Одеській області, а й стануть добрими друзями, союзниками і однодумцями на шляху до втілення Вашої мрії.