Каталог недвижимости
Последние поступления
Цена:
грн.
y.e.
Главная>
Новострой от строителей>
ЖК «Парус»
ЖК «Парус»
Класс:
комфорт
Количество домов:
4
Всего секций:
2
Этажность:
10
Технология строительства:
монолитно-каркасная
Материал стен:
стоянка
Утепление стен:
минеральная вата
Высота потолков (м):
2,75
Количество квартир:
162
Тип отопление:
автономное
Тип паркинга:
подземный
Цена за м2:
от 13884 грн. / 520 у.е.
Район:
Овидиопольский
Адрес:
г. Черноморск , ул. 1 Мая
Строительная компания:
ОК ЖБК «Парус 12»

Елітний житловий комплекс «Парус» у м. Чорноморську , це унікальний, завдяки його архітектурним рішенням і різноманітності інфраструктури, проект. Який буде розташовано у 200м від найкращого міського пляжу України, що п’ять років підряд отримує міжнародну відзнаку «Блакитний прапор»!

ЖК «Парус» втілює у собі здійснення мрії багатьох людей – жити на березі моря та насолоджуватись легким морським бризом і чудовим краєвидом!

Даний комплекс буде складатися з 25 багатоповерхових секцій, висотою – 10 поверхів. Також варто відзначити, що весь комплекс буде побудовано з керамічної цегли, а несучі стіни будуть утеплені екологічно чистою, мінеральною ватою, товщиною 10см.

На перших поверхах будуть розташовані нежитлові та комерційні приміщення, що дасть можливість урізноманітнити інфраструктуру та життя мешканців. Іншими словами тут ви зможете знайти усе необхідне: торгівельний центр, продуктовий супермаркет, аптека, салон краси та кафе.

На території заплановані місця для паркування, зони відпочинку для дітей та дорослих, дитячі майданчики для активного розвитку, а також встановлення ліхтарів та озеленення благоустрою.

Замовник –ОК ЖБК «Парус 12»

Генпідрядник – ТОВ «Компанія» Інноваційне будівництво».

Фотогалерея
Планировки

Источник: parus.org.ua
Авторизация
Пользователь
Пароль